ŚWIEŻE OWOCE

Dlaczego warto je jeść? Bo są bogate w witaminy, składniki mineralne i błonnik. Dostarczają organizmowi ważne elementy, dzięki którym lepiej funkcjonuje. Nasza firma dba o to, by świeże owoce mogły dotrzeć do Twoich pracowników i stać się zdrową przekąską! Oferujemy produkty najwyższej jakości z polskich zbiorów. Zapewniamy, że są pyszne i sycące. To doskonała alternatywa dla innych, wysokokalorycznych, nie zawsze zdrowych kanapek bądź dań gotowych. Realizujemy zamówienia dla firm ze Szczecina i pobliskich miejscowości.

SKRZYNKA OWOCÓW

W naszej ofercie znajdują się między innymi skrzynki pełne owoców, które są dostarczane wprost do Twojej firmy! Dowozimy je na terenie Szczecina i pobliskich miejscowości. Taka skrzynka może być dla pracowników bonusem, nagrodą albo po prostu dodatkowym posiłkiem w czasie realizowania jakiegoś czasochłonnego projektu. To oryginalny pomysł, który na pewno zostanie doceniony. Zapewniamy, że już sam zapach oferowanych przez nas owoców pobudza apetyt! Na szczęście tego typu przekąski są zdrowe i mało kaloryczne, można więc się nimi bezkarnie delektować. 

PRZEKĄSKI

Każdy lubi coś przegryźć w czasie pracy. Zadbaj, by w Twojej firmie były to zdrowe, pełne witamin przekąski. Specjalnie wyselekcjonowane owoce o doskonałym smaku zawsze są chętnie przyjmowane przez pracowników. Mogą stanowić samodzielny posiłek, ale też być dodatkiem, na przykład do owsianki. Najlepiej jednak sprawdzają się jako "coś do zjedzenia w międzyczasie" - gdy gonią terminy, a chce się jeść. Przekonaj się, że owoce dodają energii i sił witalnych. Zamów już dziś, a my z przyjemnością je dostarczymy!


1.ZAMÓWIENIE

Zamówienia na catering przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18 pod wskazanym numerem, bądź drogą mailową całodobowo


2.SELEKCJA

W tym etapie owoce są starannie selekcjonowane do indywidualnych potrzeb

3.PAKOWANIE

Owoce za każdym razem są pakowane w dniu dostawy. Oferujemy do wyboru jednorazowe kartoniki lub wymienną skrzyneczkę


4.DOSTAWA

Dla wygody naszych klientów catering można dostarczyć o wybranej przez nich godzinie. Z powodu naszej działalności detalicznej nie mamy wyznaczonych godzin dostawy


5.PŁATNOŚĆ

Za dostarczone produkty wystawiana jest faktura z indywidualnym czasem płatności
Centrum Handlowe
WILCZA

Przyjaciół Żołnierza 4
Szczecin Pawilon nr 10
tel.: 500 224 998
godziny otwarcia:
pn-pt 8-19
sob 8-17


Centrum Handlowe
CZERWONA TOREBKA

Warzymice 44
Szczecin-Przecław
tel.: 533 464 107
godziny otwarcia:
pn-pt 9-20
sob 9-18
nd 10-16
(tylko w niedziele handlowe)


Centrum Handlowe
CZERWONA TOREBKA

Modra 33
Szczecin
tel.: 534 694 484
godziny otwarcia:
pn-pt 8-20
sob 9-18
nd 10-16
(tylko w niedziele handlowe)


Owocowy Świat


Topolowa 1F
Szczecin
tel.: 731 756 086
godziny otwarcia:
pn-pt 9-20
sob 10-17